středa - 05. 10. 2022

Čas Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
7-8 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
8-9 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
9-10 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
10-11 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
11-12 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
12-13 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
13-14 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
14-15 Volno ČSC reprezentace Ženy A Volno
15-16 Volno ČSC reprezentace Volno Volno
16-17 SCM SCM SCM SCM
17-18 Komerční akce Komerční akce Komerční akce Komerční akce
18-19 Komerční akce Komerční akce Komerční akce Komerční akce
19-20 Komerční akce Komerční akce Komerční akce Komerční akce
20-21 Ledoborci 1 ČSC reprezentace CC Letící kameny DION NEW AGE
21-22 CC Kolibris ČSC reprezentace CC Letící kameny Muži B
22-23 CC Kolibris CC Kamenný Újezd DION NEW AGE Muži B

čtvrtek - 06. 10. 2022

Čas Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
7-8 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
8-9 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
9-10 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
10-11 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
11-12 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
12-13 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
13-14 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
14-15 Klubová akce Klubová akce Klubová akce SAVONA MD
15-16 Klubová akce Klubová akce Klubová akce Muži A
16-17 Ledonábor ČSC reprezentace SCM MD Ledoborky 3
17-18 Lucky Stones ČSC reprezentace SAVONA 6 Muži C
18-19 Lucky Stones ČSC reprezentace SAVONA 6 Zbraslav W
19-20 CITADELA ČSC reprezentace Ženy B Zbraslav W
20-21 DYB VEDRAL ČSC reprezentace Savona H/Savona M CC Zlatá Praha
21-22 DYB VEDRAL Zbraslav OH SAVONA M Ledoborci 2
22-23 Volno Zbraslav OH Volno Volno

pátek - 07. 10. 2022

Čas Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
7-8 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
8-9 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
9-10 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
10-11 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
11-12 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
12-13 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
13-14 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
14-15 Komerční akce Komerční akce Volno Volno
15-16 Komerční akce Komerční akce Volno Volno
16-17 CC Kolibris ČSC reprezentace KOLIBRIS 7ž Volno
17-18 Ledoletci ČSC reprezentace Lucky Stones Klub DION
18-19 Ledoletci ČSC reprezentace Lucky Stones Klub DION
19-20 Ledoborci 3 ČSC reprezentace PLC S&K DYB VEDRAL
20-21 Ledoborci 3 Liboc PLC S&K DYB VEDRAL
21-22 Kolibris 1-NG Volno CC Prague Tee Party Volno
22-23 Volno Volno CC Prague Tee Party Volno

sobota - 08. 10. 2022

Čas Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
7-8 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
8-9 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
9-10 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
10-11 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
11-12 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
12-13 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
13-14 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
14-15 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
15-16 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
16-17 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
17-18 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
18-19 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
19-20 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
20-21 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
21-22 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
22-23 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)

neděle - 09. 10. 2022

Čas Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
7-8 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
8-9 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
9-10 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
10-11 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
11-12 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
12-13 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
13-14 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
14-15 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
15-16 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
16-17 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
17-18 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
18-19 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
19-20 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
20-21 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
21-22 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)
22-23 MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga) MUŽI a ŽENY (extraliga)

pondělí - 10. 10. 2022

Čas Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
7-8 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
8-9 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
9-10 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
10-11 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
11-12 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
12-13 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
13-14 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
14-15 Volno Volno ČSC reprezentace Volno
15-16 Volno Volno ČSC reprezentace Volno
16-17 DION JUN Volno ČSC reprezentace Ledonábor
17-18 SAVONA M Kolibris 6 ČSC reprezentace DION 1
18-19 SAVONA M Kolibris 6 / Kolibris 4 ČSC reprezentace Dion 1 / Dion Alpha
19-20 Kolibris 7 Kolibris 4 ČSC reprezentace Dion Alpha
20-21 1.KCK Trutnov ženy Citadela ČSC reprezentace SC JÚ Praha
21-22 1.KCK Trutnov ženy Citadela Volno SC JÚ Praha
22-23 Volno Volno Volno Volno

úterý - 11. 10. 2022

Čas Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
7-8 Ledoborci 3 KOLIBRIS 5M ČSC reprezentace Ledoborci MV
8-9 Ledoborci 3 KOLIBRIS 5M ČSC reprezentace Kolibris 1-NG
9-10 Volno Volno ČSC reprezentace Volno
10-11 Volno Volno Volno Školení licence I.třídy
11-12 Volno Volno Volno Volno
12-13 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
13-14 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
14-15 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
15-16 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
16-17 SCM SCM ČSC reprezentace SCM
17-18 SCM SCM ČSC reprezentace SCM
18-19 Komerční akce Komerční akce Komerční akce Komerční akce
19-20 Komerční akce Komerční akce Komerční akce Komerční akce
20-21 Liboc KOLIBRIS 7ž ČSC reprezentace SAVONA H
21-22 Liboc KOLIBRIS 7ž ČSC reprezentace SAVONA H
22-23 Liboc K Zbraslav L Zbraslav OH Klub DION

středa - 12. 10. 2022

Čas Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
7-8 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
8-9 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
9-10 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
10-11 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
11-12 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
12-13 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
13-14 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
14-15 Komerční akce Komerční akce Volno Volno
15-16 Komerční akce Komerční akce Volno Volno
16-17 SCM SCM ČSC reprezentace SCM
17-18 SCM SCM ČSC reprezentace SCM
18-19 SCM SCM ČSC reprezentace SCM
19-20 Ledoborci 1 Liboc 1 ČSC reprezentace Klub z Viktorky
20-21 Ledoborci 1 Muži C ČSC reprezentace Klub z Viktorky
21-22 Volno Muži C ČSC reprezentace MD C
22-23 Volno DION NEW AGE Volno MD C

čtvrtek - 13. 10. 2022

Čas Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
7-8 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
8-9 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
9-10 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
10-11 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
11-12 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
12-13 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
13-14 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
14-15 Volno Volno Volno Volno
15-16 Volno Volno Volno Repre vozíčkáři
16-17 Ledonábor Ledoborky 3 SCM MD Repre vozíčkáři
17-18 Komerční akce Komerční akce Komerční akce Komerční akce
18-19 Komerční akce Komerční akce Komerční akce Komerční akce
19-20 CITADELA Muži B ČSC reprezentace Zbraslav W
20-21 DYB VEDRAL Muži B ČSC reprezentace CC Zlatá Praha
21-22 DYB VEDRAL Zbraslav MD Volno Ledoborci 2
22-23 Volno Zbraslav MD Volno Volno

pátek - 14. 10. 2022

Čas Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
7-8 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
8-9 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
9-10 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
10-11 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
11-12 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
12-13 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
13-14 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
14-15 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
15-16 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
16-17 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
17-18 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
18-19 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
19-20 Ledoborci 3 Repre junioři Volno DYB VEDRAL / DION ALPHA
20-21 Ledoborci 3 Zbraslav OH Volno DYB VEDRAL / DION ALPHA
21-22 Volno Zbraslav OH CC Prague Tee Party DYB VEDRAL / DION ALPHA
22-23 Volno Volno CC Prague Tee Party Volno

sobota - 15. 10. 2022

Čas Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
7-8 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
8-9 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
9-10 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
10-11 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
11-12 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
12-13 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
13-14 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
14-15 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
15-16 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
16-17 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
17-18 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
18-19 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
19-20 Volno Volno MD C Volno
20-21 Volno Volno MD C Volno
21-22 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
22-23 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu

neděle - 16. 10. 2022

Čas Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
7-8 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
8-9 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
9-10 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
10-11 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
11-12 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
12-13 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
13-14 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
14-15 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
15-16 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
16-17 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
17-18 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
18-19 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
19-20 Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů Mezinárodní turnaj curlingu vozíčkářů
20-21 Volno Volno Volno Volno
21-22 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
22-23 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu

pondělí - 17. 10. 2022

Čas Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
7-8 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
8-9 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
9-10 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
10-11 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
11-12 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
12-13 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
13-14 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
14-15 Volno Volno Volno Volno
15-16 Volno Volno Volno Volno
16-17 Volno Volno Volno Ledonábor
17-18 SAVONA M Kolibris 6 Kolibris 8 ČSC reprezentace
18-19 SAVONA M Kolibris 6 / Kolibris 4 Repre juniorky ČSC reprezentace
19-20 Kolibris 7 Kolibris 4 Repre juniorky ČSC reprezentace
20-21 Sokolky Citadela Klub DION ČSC reprezentace
21-22 1.KCK Trutnov ženy Citadela Klub DION SC JÚ Praha
22-23 CC Kladno 1.KCK Trutnov ženy Volno Volno

úterý - 18. 10. 2022

Čas Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
7-8 Ledoborci 3 KOLIBRIS 5M Ledoborci 7 ČSC reprezentace
8-9 Ledoborci 3 KOLIBRIS 5M Kolibris 1-NG ČSC reprezentace
9-10 Volno Volno Volno ČSC reprezentace
10-11 Studenti Studenti Studenti Školení licence I.třídy
11-12 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
12-13 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
13-14 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
14-15 Komerční akce Komerční akce Volno Volno
15-16 Komerční akce Komerční akce Volno Volno
16-17 SCM SCM SCM ČSC reprezentace
17-18 Klubová akce Klubová akce Klubová akce Klubová akce
18-19 Klubová akce Klubová akce Klubová akce Klubová akce
19-20 Zbraslav M KOLIBRIS 1ž 1.KCK Trutnov muži ČSC reprezentace
20-21 Liboc KOLIBRIS 7ž 1.KCK Trutnov muži ČSC reprezentace
21-22 Liboc KOLIBRIS 7ž Senioři ČSC reprezentace
22-23 Liboc K Zbraslav L Zbraslav OH Klub DION

středa - 19. 10. 2022

Čas Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
7-8 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
8-9 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
9-10 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
10-11 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
11-12 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
12-13 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
13-14 Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu Úprava ledu
14-15 Komerční akce Volno Volno ČSC reprezentace
15-16 Komerční akce Volno Volno ČSC reprezentace
16-17 SCM SCM SCM ČSC reprezentace
17-18 Komerční akce Komerční akce Komerční akce Komerční akce
18-19 Komerční akce Komerční akce Komerční akce Komerční akce
19-20 Ledoborci 1 Liboc 1 SAVONA M ČSC reprezentace
20-21 Ledoborci 1 Muži C CC Letící kameny ČSC reprezentace
21-22 Volno Muži C CC Letící kameny Volno
22-23 Volno Volno DION NEW AGE Volno